Misja I – Podsumowanie


Udało Ci się przebrnąć przez wszystkie zadania. Jako twój przewodnik po tej misji, mogę śmiało powiedzieć, że jestem z Ciebie dumny. Na koniec chciałbym Cię zostawić z dobrą informacją, że z przedstawionym przeze mnie zagrożeniem w Bałtyku, można sobie poradzić. Mądrzejsi ode mnie zalecili dalsze badania dotyczące odnajdywania zatopionych substancji chemicznych oraz opracowania sposobów bezpiecznego wyławiania groźnych pojemników. Ważne jest jednak stworzenie wytycznych dla rybaków, które mówiłyby w jasny sposób, jak należy postępować z wyłowionymi z dna Bałtyku niezidentyfikowanymi obiektami. Jak dotąd bowiem nie ma dla rybaków ustalonych żadnych konkretnych procedur postępowania.

Cute puffer fish looking on fishing hook underwater view with boat float at blue ocean water surface. Marine game scene, fisherman club sport competition, activity or hobby Cartoon vector illustration

A teraz cóż, pozostaje nam się pożegnać. Wszak wszystko, co się zaczęło, musi się kiedyś skończyć. To już ostatnia rzecz, którą chciałem Ci przekazać. Mam nadzieję, że mogłem Cię choć czegoś nauczyć. Dla ciebie są dostępne jeszcze inne misje, przygotowane przez moich towarzyszy i towarzyszki z Fundacji. Na pewno warto będzie sprawdzić, co takiego wymyślili. Pozostaje mi już tylko życzyć Ci powodzenia. Nie zapomnij również o sprawdzeniu zakończenia misji, zgodnego z twoim wynikiem!

Nawigacja

Jeśli chcesz możesz jeszcze wrócić z powrotem do zadań.